0

Zabudowy kurierskie Sommer

Zabudowy do samochodów

Niemiecki system zabudowy samochodów kurierskich. Precyzja i jakość.
Optymalne wykorzystanie powierzchni, szybszy dostęp do strefy ładunkowej, gwarancja bezpieczeństwa: Zabudowa kurierska Sommer dla furgonów ustanawia nowe standardy jakości dla branży dostawczej i kurierskiej. To bez wątpienia idealna zabudowa kurierska dla furgonów.

Zabudowa dostępna jest dla niemalże wszystkich marek i modeli furgonów.

Zabudowy

Idealna zabudowa kurierska dla furgonów

Zabudowa Sommer TAS jest innowacyjnym rozwiązaniem, który wyróżnia się swoimi licznymi praktycznymi rozwiązaniami i dodatkowymi korzyściami.

Ekstremalnie lekka struktura jednocześnie bardzo solidna, z potwierdzoną ładownością odpowiednio 200 kilogramów.

Składany system półek wyznacza nowe standardy w tej kategorii. Inteligentny system połączenia zabudowy z oryginalną strukturą wzmocnień pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni.
Zabudowy

Dlaczego idealna?

 • 1
  Perfekcyjne wykorzystanie powierzchni Szerokie aluminiowe półki ze strukturą antypoślizgową są składane, co daje również powierzchnię ładunkową do przewozu większych rzeczy. Półki po złożeniu nie odstają ponad ich pionowe wzmocnienia, co daje większą powierzchnię ładunku. Składane półki ułatwiają pracę kurierom dostarczającym na zmianę małe i duże paczki. Podłoga wyłożona sklejką antypoślizgową zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo podczas załadunku. Ściany obite sklejką o grubości 6mm zabezpieczają przed uszkodzeniem struktury samochodu od wewnątrz.
 • 2
  Pasy zabezpieczające ładunek Dzięki szynom mocującym w półkach i na podłodze powierzchni ładunkowej, towar może być zabezpieczony w łatwy i skuteczny sposób we wszelkich kierunkach, nawet jeśli półki są złożone.
 • 3
  Tylny stopień Stopień ułatwiający bezpieczny dostęp do strefy ładunkowej wykonany z antypoślizgowego materiału.
 • 4
  Szybki dostęp do paczek Ściana grodziowa z solidnymi drzwiami przesuwnymi jest doskonałym zabezpieczeniem dla kierowcy przed ciężkimi towarami w strefie ładunkowej. Drzwi tuż za plecami kierowcy pozwalają zaoszczędzić czas przechodzenia dookoła pojazdu po pobranie paczek ze strefy ładunkowej.
 • 5
  Oświetlenie wewnętrzne LED z czujnikami ruchu Automatycznie włączające się lampy po wejściu do przestrzeni ładunkowej.
Zabudowy Zabudowy Zabudowy Zabudowy Zabudowy Zabudowy
Wybierz formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.

  lub