1

Wentylator dachowy Easy Aero

Wentylator dachowy Easy Aero

Wentylator Easy Aero usuwa nieprzyjemne zapachy, wilgoć i gazy oraz parę tworząc zdrowe środowisko pracy poprzez skuteczne dostarczanie świeżego powietrza.

Nowoczesna technologia wlotu i wylotu powietrza tworzy bardzo wydajną cyrkulację powietrza. Wentylator jest pokryty ochronną kratką od wewnątrz, którą może być zamknięta w razie potrzeby.

Wyjątkową rzeczą w Easy Aero jest to, że nie wymaga wiercenia w podłodze żadnych otworów, co zaoszczędza nie tylko mnóstwo czasu, ale też zapobiega poważnym uszkodzeniom układu wydechowego, elektrycznego i hamulcowego. Łatwy w użytkowaniu, instalacji i utrzymaniu.

Zalety Easy Aero

1. Odnawialny

Easy Aero jest przyjazny dla środowiska, nie wymaga prądu do działania, a urządzenie w pełni nadaje się do recyklingu.

2. Łatwy w montażu

Może być zainstalowany w Twoim pojeździe szybko i sprawnie dzięki trzem prostym krokom.

3. Wysoka wydajność

Technologia wlotu i wylotu powietrza wentylatora Easy Aero daje wydajność na poziomie 70m3 na godzinę.

4. Solidny materiał

Wykonany z mocnego plastiku, mniej łamliwy ze względu na brak jakichkolwiek elementów obrotowych. Odporny na wstrząsy i praktycznie cichy w użytkowaniu, odpowiedni do użytkowania nawet na myjni.

5. Brak wierceń w podłodze

Ze względu na unikalną geometrię wentylatora nie trzeba wiercić otworu wylotowego w podłodze, w przeciwieństwie do tradycyjnych modeli wentylatorów dachowych.

6. Smukły wygląd

Easy Aero nie posiada elementów rotujących, a mechanizm wlotu i wylotu powietrza jest zawarty w jednym urządzeniu. Mieści się idealnie pod bagażnikiem dachowym. Moc wentylatora można regulować.

Wykonany z wytrzymałego plastiku oraz mniej podatny na łamliwość ze względu na brak obrotowych elementów. Można bez problemu wjechać pojazdem z wentylatorem dachowym nawet na myjnię.

Dane techniczne

  • Opatentowany
  • Można zamontować pod bagażnikiem dachowym
  • Tworzywo ABS
  • Dwa otwory do wywiercenia po 90mm
  • Wymiary urządzenia 300 x 150mm
  • Dostępny w dwóch kolorach- białym i czarnym
  • 90 mm urządzenie do wycinania dostępne opcjonalnie

Easy Aero jest naprawdę łatwy. Prosty w instalacji na prawie każdym modelu samochodu. Nie ma żadnych obracających się elementów i nie wymaga żadnego prądu do działania. Podsumowując: nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale także działa tak jak powinien.

Posiada Certyfikat DEKRA dla transportu butli gazowych w zamkniętych pojazdach.

*Odpowiedni także dla samochodów z podsufitką, wentylator dopasowywany przy pomocy adaptera od 1mm do 50mm.

Dlaczego Easy Aero?

Większość z wentylatorów ma w sobie obrotowy system wyciągania powietrza z pojazdu. Najprościej ujmując, jest to grzybek z elementem obrotowym napędzany pędem powietrza podczas gdy auto się przemieszcza i dzięki temu powietrze jest „wyciągane” ze strefy ładunkowej pojazdu. Taki rodzaj wentylatora nie jest zbytnio pomocny, gdyż nie dostarcza świeżego powietrza do środka. Oprócz tego obrotowy element jest szybko zużywalny.

Jeśli chcesz zapewnić stały dopływ powietrza, możesz połączyć wspomniany grzybek z otworem wywierconym w podłodze pojazdu, aby zapewnić niskie ciśnienie i przepływ powietrza. Oprócz świeżego powietrza, przez otwór w podłodze do pojazdu dostają się też kurz i spaliny, a następnie są one usuwane przez wentylator umiejscowiony na dachu.

Najlepszym rozwiązaniem dla osób chcących posiadać sprawny system wentylacji jest użycie mechanicznego wentylatora dachowego z technologią wlotu i wylotu powietrza. Taki wentylator dzięki dwóm osobnym otworom w suficie zapewnia wydajną cyrkulację, w konsekwencji czego cała strefa ładunkowa może być sprawnie wentylowana. Ogromną zaletą jest brak konieczności wiercenia dziur w podłodze pojazdu.”

Wentylator z elementem obrotowym

Wentylator z elementem obrotowym
i dodatkowym otworem w podłodze

Wentylator Easy Aero z technologią
wlotu i wylotu powietrza

Wybierz formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.

    lub